GenelHaberler

Netflix Mayıs Ayı Programı Belli Oldu

Netflix Mayıs ayı programı bir hayli hareketli geçeceğe benziyor. Mayıs ayında Netflix, bir çoğu dizi olmakla yeni film ve animasyon yapımlarını abonelerinin beğenesine sunmaya hazırlanıyor.

Netflix’in nisan ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda, öne çıkan 5 orijinal Netflix dizisi ve 3 orijinal Netflix filmi görüyoruz. Orijinal içeriklerinin yanında hali hazırda devam etmekte olan popüler dizilerinin ve animasyon yapımlarının yeni sezonları Mayıs ayında izleyecilerle buluşacak.

Bu ay ayrıca Netflix popüler filmlerine de yenilerini ekliyor. 90’ların en sevilen aksiyon filmlerinden birisi olan Terminator 2: Judgment Day, 16 Mayıs tarihinde Netflix üzerinden ulaşılabilir hale gelecek. Ayrıca Geçen senenin Oscar kazananını Parasite filmi de Mayıs ayında izlenebilir olacak.

 Army of the Dead filmi 21 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini Zack Synder’ın yaptığı ve oyuncu kadrosunda Hiroyuki Sanada ve Dave Bautista gibi isimlerin bulunuyor. Ayrıca mayıs ayında Castlevania, Love, Death & Robots ve Ragnarok gibi sevilen dizilerin yeni sezonları hayranlar ile buluşacak.

Netflix Mayıs ayı programına buradan ulaşabilirsiniz.

Selena: Tejeno Müziğinin Kraliçesi – 2. Kısım (4 Mayıs)

Meksika kökenli Amerikalı efsanevi sanatçı Selena şöhret basamaklarını tırmanırken hem o hem de ailesi en büyük hayallerini gerçekleştirme yoluna fedakarlıklar yapar.

Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (5 Mayıs) 

Sam’in Oğlu vakası, cinayetlerin satanist bir tarikatla ilişkili olduğuna inanan gazeteci Maury Terry için ömrünü vakfettiği bir saplantıya dönüşür.


Jupiter’s Legacy (7 Mayıs)

Onlar, süper kahramanların ilk nesli. Ancak görevi çocuklarına teslim ederken iki nesil arasındaki gerilim yükselir ve eski kurallar geçerliliğini yitirir.

Money, Explained (11 Mayıs)

Onu harcıyor, borç alıyor ve biriktiriyoruz. Paradan ve onun kredi kartları, kumarhaneler, dolandırıcılar ve öğrenci kredileri gibi riskli boyutlarından bahsedelim.

Oksijen (Film) (12 Mayıs)

Kriyojenik bir ünitede uyanan Liz, oksijeni tükenmeden önce kim olduğunu hatırlamaya çalışır ve hayatta kalmak için savaşır.

Castlevania – 4. Sezon (13 Mayıs)

Bir vampir avcısı, Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Klasik video oyunundan uyarlandı.


Love, Death & Robots – 2. Cilt (14 Mayıs)

Korkunç yaratıklar, uğursuz sürprizler ve kara komedi bir arada. Tim Miller ve David Fincher imzalı bu animasyon öykü antolojisi, iş yerinde izlenmeyecek türden.

Penceredeki Kadın (14 Mayıs)

Agorafobisi nedeniyle evden dışarı çıkamayan bir psikolog, sokağın karşısındaki yeni komşularını gözetlemeye başlar. Ama acımasız bir suça tanık olacağını bilmemektedir.

Jurassic World Kretase Kampı – 3. Sezon (21 Mayıs)

Isla Nublar’daki son teknolojilerle donatılmış macera kampına davet edilen altı genç, dinozorların kaçmasının ardından hayatta kalmak için işbirliği yapmak zorundadır.

Ölüler Ordusu (21 Mayıs)

Las Vegas’ta bir zombi salgınının başlamasının ardından bir grup paralı asker, benzeri görülmemiş büyüklükte bir soygun gerçekleştirmek için karantina bölgesine girer.

Ragnarok – 2. Sezon (27 Mayıs)

Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir.

The Kominsky Method – 3. Sezon ( 28 Mayıs)

Oyuncu koçu Sandy Kominsky ve en yakın dostu Norman Newlander yaşlanmanın inişli çıkışlı yollarında ilerlerken birbirlerinin hayatında kahkahanın eksik olmamasını sağlar.

İlişkili İçerik
Genel

Scarlett Johansson ve Disney davası Sonuçlandı; Karar Emsal Niteliğinde

Pandeminin en çok etkilediği sektörlerden biri hiç kuşkusuz sinema sektörü oldu. Geçtiğimiz…
Devamını Oku
Dizi HaberleriGenel

Vakıf Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Isaac Asimov’un kült ve ölümsüz eseri Vakıf, ilk sezonu henüz başlamışken ikinci sezon…
Devamını Oku
Haberler

Disney Plus 2 senesi dolmadan 100 milyon aboneyi geçti

Disney+, henüz açılalı 18 ay olmasına rağmen tam tamına 100 milyondan fazla üyeye ulaştı.
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir