Sinema Haberleri

John Wick 4’e İki Yeni Usta Aktör Katıldı

John Wick serisi aksiyon janrasına getirdiği yenililerle beraber kendine sıkı bir hayran kitlesi yarattı. İlk filmin benzersiz aksiyon sahneleri ve silahlı çatışmaları, filmin hem orijinal hem de sade hikayesi ile beraber son yılların en büyük sinema serilerinden biri haline geldi. Keanu Reeves’in de donuk oyunculuğuna tam oturan bir karakter olan John Wick karakteri şimdiden sinema tarihine geçti diyebiliriz. 3 adet film eskiten seri haliyle 4. Film için de kolları sıvamış durumda.

IP Man filminin başrol oyuncusu ve uzakdoğu sanatlarının saygı duyulan usta aktörü Donnie Yen geçtiğimiz günlerde John Wick 4’e katıldı. Donnie Yen sonrasında da bir başka uzak doğu aksiyon filmlerinin yıldızı, Hollywood’un kadrolu Samuray aktörü Hiroyuki Sanada’da kadroya katılan bir diğer isim oldu. Bunlar film adına epey sevindirici gelişmeler zira aksiyon filmleri konusunda bu denli yetenekli ve usta aktörlerin kadroyu katılıyor oluşu John Wick 4 için bir tık daha heyecanımızı tetikliyor.

John Wick 3 300 milyon dolar hasılat elde etmişti ve ilk iki filmi yakalamıştı. 3 filmiyle de benzer yüksek bir gişe başarısı elde eden seri, 4. Filmiyle de bu başarıyı devam ettirme peşinde. John Wick 4, 27 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek

İlişkili İçerik
Sinema Haberleri

Matrix Resurrections Fragmanı Geldi ve Şahane Duruyor. Biraz da Kafa Karıştırıcı!

Sinema tarihinin en kült eserlerinden Matrix, bildiğiniz üzere bu aralık’ta geri…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

Spider- man No Way Home’dan sonunda beklenen fragman rekorla geldi; Hello Peter!

Son 5 yılda Marvel Sinematik Evreni’nin sinemaya yaptığı etki tartışmasız bir durumda…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

Eternals Yeni ve Son Fragmanı ile Geldi; Şahane Duruyor

Marvel’s Eternals, Marvel Sinematik Evreninin bu seneki en büyük ismi niteliğinde. Tüm Marvel…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir