Dizi Haberleri

Arrow dizisi HBO Max için geri gelebilir!

Cw kanalında yayınlanan Arrow dizisi, süper kahraman janrasının çok popüler olmadığı zamanlarda bu türün popülerleşmesinde pay sahini önemli dizilerinden biriydi. Sezonları ilerledikçe kalitesini kaybetse de finali ile tatmin edici bir veda gerçekleştirmişti.

Streaming servislerin bu kadar popüler olduğu bir dönemde Arrow gibi televizyona adaptasyonu çok uygun bir karakteri de boş bırakmak olmaz diye düşünen Warner Bros. Arrow’u geri getirmeyi düşünüyor. Ancak nasıl, kimle, hangi oyuncu ile bunu yapacaklar şu an çok belirgin değil. CW kanalındaki Arrow dizisinin başrolü Stephen Amell limited series fikriyle bir geri dönüşe sıcak baktığını açıkladı. Açıkçası yüksek bütçeli, 10 bölümlük prodüksiyonu yüksek bir Arrow dizisi epey tatlı olabilir. Ancak Warner Bros. Başka ünlü bir isimle yepyeni bir kadro ile mi yoksa eski kadro ile mi bu projeyi yapmak istiyor bilemiyoruz. Ancak sanırım Charlie Hunham gibi Oliver Queen karakterine cuk oturan bir aktör ile HBO Max’te bir Arrow dizisine kimse hayır diyemez. Bu tabii sadece bir fikir!(Duy beni Warner Bros.)

DC. Çizgi romanlarından yayınlanan Arrow’ub konusu ise şu şekilde;
Milyarder Oliver, bir gemi kazası yaşar ve kaza sonucunda ortadan kaybolur. Sevdikleri ve ailesi Oliver’ı yıllarca öldü zannederken, o koca bir boşluğun tam ortasında ıssız bir adada yalnız yaşamaktaydı. Evine geri dönen Oliver’ın eski haline benzemeyen tavırlar sergilemesi arkadaşlarını ve ailesini biraz endişelendirmiş olsa da hala yaşıyor olması ve yanlarında olması sebebiyle hiç kimse şikayetçi değildir.Geride bıraktığı zorlu seneleri, süper kahraman yeteneklerine sahip olmasından dolayı yenmeyi başarmış ancak bu durumu tüm çevresinden saklayarak sahip olduğu tüm yeni güçleri Arrow ismiyle yeni bir kahraman olarak kötülüğe ve suçlara karşı kullanmaya başlamıştır. Sahip olduğu orijinal hikayesi sayesinde dizide, Arrow pek çok karakter arasından çıkarak orijinal, farklı ve yeni bir kimlik oluşturmasına yardımcı olur. Gerçekliğin ve kurgunun profesyonel bir şekilde harmanlanması sayesinde izleyenlerine oldukça heyecanlı ve keyifli bir serüven sunuyor.

İlişkili İçerik
Dizi HaberleriGenel

Vakıf Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Isaac Asimov’un kült ve ölümsüz eseri Vakıf, ilk sezonu henüz başlamışken ikinci sezon…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Peaky Blinders'ın Filmi ve Yeni Sezonuyla İlgili Haberler Var

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan dizinin yaratıcısı ve senaristi Steven Knight, BFI…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Amazon’un Fantastik Türlü Yeni Dizisi Wheel of Time’dan Yeni Bir Teaser Yayınlandı

Amazon Türkiye’de de çok uygun bir ücrete yayınlandığı Prime Video’ya epey önem veriyor.
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir