Sinema Haberleri

Matrix Resurrections Fragmanı Geldi ve Şahane Duruyor. Biraz da Kafa Karıştırıcı!

Sinema tarihinin en kült eserlerinden Matrix, bildiğiniz üzere bu aralık’ta geri dönüyor. Popüler kültürün en önemli bilim- kurgu öğelerinden ünlü seri, 2000’li yılların başına damga vurmuş ve sinemada bir bakıma çığır açmıştı. İlk filmi ile bilim kurgu ve aksiyon anlamında benzersiz bir deneyim sunan Matrix, 2. ve 3. filmi ile biraz kalitesini düşürmüş olsa da hala tarihin en büyük sinema üçlemelerinden bir tanesi. Ve geri dönüyor. Bir anda yayınlanan görseller ve müthiş fragmanı ile Matrix, geri döneceğini herkese bi tekrar hatırlattı. İşte Fragman.

Fragman epey kafa karıştırıcı. Evet hikaye devam ediyor ancak yeni bir Matrix mi var yoksa eski Matrix’e güncelleme mi geldi? İnsanlar ne durumda? Neo’ya ne oldu, makineler neden Neo’yu uyandırıyor? gibi bir çok soru ile iyice kafa karıştırdı Matrix 4, yani Matrix: Resurrections. Fragmanda Trinity ve Morpheus’u da görüyoruz ancak Morpheus daha genç bir şekilde karşımıza çıkacak bu sefer. Fragman boyunca kullanılan mavi haplar, uyanma durumunun bir çok kişi tarafından gerçekleştirildiği algısını oluşturdu bende. Neo’nun yine bir arayış ve uyanma hikayesi ile karşı karşıyayız gibi.

Fragmanda çalan White Rabbits parçası da epey şahane. Cuk oturmuş resmen. Fragman bir çok ipucuyu barındırıyor. Sahne sahne yakalanabilecek bir ton şey mevcut. Film aralık’ta vizyona girecek. Bakalım Matrix Resurrections, efsaneyi nasıl bir yere konumlandıracak? Filmin oyuncu kadrosu şu şekilde; Keanu Reeves ,Carrie-Anne Moss as Trinity, Yahya Abdul-Mateen II,Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra

İlişkili İçerik
Sinema Haberleri

The Batman’den Yeni Bilgiler

Matt Reeves’in yönetmenliğinde yeni bir oyuncu kadrosu ve farklı bir tarzda çekilen The Batman…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

Leonardo DiCaprio'dan Yeni Proje

En son Diriliiş ile Oscar kazanan ve son yıllarda oynayacağı filmlerde epey seçici davranan…
Devamını Oku
Film/TvSinema Haberleri

Son Zamanların En büyük Sinema Olayı Spider- Man No Way Home ile İlgili Yeni Bilgiler Var!

Tom Holland No way Home hakkında konuştu; ‘’Bu üçleme bitti, farklı şeyler…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir