Dizi Haberleri

The Witcher’dan Beklenen Haber Geldi; 2. Sezon Fragmanı Görücüye Çıktı

Netflix platformunda heyecanla takip edilen The Witcher dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Netflix’ten dizinin 2. sezon tarihi hakkında önemli bir açıklama geldi.

Yeni sezonda kahramanlarımızın başına neler geleceğine dair henüz elimizde fazla bilgi yok ancak Geralt ve Ciri’nin ilişkisine odaklanacak bir sezon olacağını biliyoruz. Ayrıca witcherların eğitildiği kadim bir kale olan Kaer Morhen’in de sezonda önemli bir yeri olacağı düşünülüyor.

Fragman çoğunlukla Geralt ve Ciri’ye odaklanıyor. Geralt’ın çift kılıcı ve Ciri’nin Witcherların eğitildiği yer alan Kaer Morhen’deki eğitimi tanıtımın odak noktası. İlk sezonun finalinde zor durumdayken veda ettiğimiz Yennefer da videonun sonunda izleyiciyi selamlıyor. Görünüşe göre yeni sezonun ağırlıklı karakterleri yine bu üç isim olacak. Ciri ve Geralt ilişkisi ise bir adım daha önde gözükecek. Ciri, aldığı eğitim sonrası ilk sezonda bahsi geçen “gücünü” ortaya çıkartmayı başaracak.

Geralt, bu sezonda diğer Witcherlar ile tekrar bir araya geliyor. Geralt’ın akıl hocası Vesemir’in bahsini de bu tanıtımda duyabiliyoruz. Dizide Vesemir’i Kim Bodnia’nın canlandıracağını hatırlatalım.

Öte yandan Yennefer’ın Sodden Tepesi Savaşı’nda kaybolduktan sonra ortaya çıkışı da kısa da olsa gösteriliyor. Karakterin akıbetini yalnızca fragmandan öğrenmek güç olsa da, tahminler kendisinin Fringilla tarafından esir edildiği yönünde. Çekimleri geçen nisan ayında sona eren yapım, Koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler geçirmişti. The Witcher 2. sezon 17 Aralık 2021 tarihinde Netflix kütüphanesinde olacak. Dizinin 1. sezon bölümleri Aralık 2019 tarihinde yayınlanmış; övgü ve yergileri beraberinde getirmişti.

İlişkili İçerik
Dizi Haberleri

Obi Wan Dizisi Artık Çok Yakınımızda; Dizinin Çekimleri Tamamlandı

Deborah Chow’un yönetmenlik kolduğunda oturduğu Obi Wan dizisinin çekimleri tamamlandı.
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Dexter Dizisinden Son bir Fragman ve Yeni Sezona Dair Yeni Detaylar

Micheal C. Hall’un canlandırdığı Dexter, zamanında birçoklar için epey sevilen bir diziydi.
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Arrow dizisi HBO Max için geri gelebilir!

Cw kanalında yayınlanan Arrow dizisi, süper kahraman janrasının çok popüler olmadığı…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir