Dizi Haberleri

Supernatural’in Öncesini Anlatacak The Winchesters Dizisi Geliyor

Tam 15 sene süren vizyon ömrü boyunca kendine epey sıkı bir hayan kitlesi yaratan Supernatural, geçtiğimiz sezon final yaparak ekranlara veda etmişti. Yaratık avcısı iki kardeşin maceralarını anlatan dizi, Eric Kripke tarafından yazılmış ve The CW kanalında gösterilmişti. Dizi başrol oyuncuları Jensen Ackles ve Jared Padelcki’ye de hatırı sayılır ünler kazandırdı.

15 senelik serüven sonrası Supernatural’e veda etsek de, dizi evrenine geri döneceğiz. Yeni aktarılan bilgilere göre Supernatural’de izlediğimiz dönemin öncesine anlatıcak dizi, Sam ve Dean Winchester’ın anne babalarını anlatacak. Nasıl tanıştıkları, avcılık hayatına nasıl girdikleri gibi konulara eğilecek diziyi Supernatural dizisinden ortak yürütücü yapımcı Robbie Thompson yazar ve yapımcı olarak katkı verecek. Dizinin diğer yapımcıları ise Jensen Ackles ve eşi Daniel Ackles olacak.

Dizi hakkında konuşan Jensen Ackles, şu sözleri sarfetti; “15. sezon finali sonrası, Supernatural’ın sona ermediğini biliyorduk. Çünkü tıpkı dizide de ifade ettiğimiz gibi, hiçbir şey sona ermez, öyle değil mi? Danneel ve ben Chaos Machina Productions’ı kurduğumuz zaman, analtmak istediğimiz öykünün John ve MAry Winchester hakkında olması gerektiğini düşündük.”

Cadılar, Kurtadamlar, Vampirler, Periler, İblisler, şeytanlar, melekler vb. Bir çok doğa üstü varlıklarla mücadeleye giren Winchester’ların yeni hikayeleri nasıl bir seyirlik ortaya çıkarak merak ediyorum doğrusu. Dean ve Sam’siz bir Supernatural ne kadar izlenebilir olacak bilemiyorum. The Winchesters dizisinin yayın tarihi henüz belirlenmiş değil. Dizi Supernatural gibi The CW kanalında yayınlanacak.

İlişkili İçerik
Dizi Haberleri

Obi Wan Dizisi Artık Çok Yakınımızda; Dizinin Çekimleri Tamamlandı

Deborah Chow’un yönetmenlik kolduğunda oturduğu Obi Wan dizisinin çekimleri tamamlandı.
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Dexter Dizisinden Son bir Fragman ve Yeni Sezona Dair Yeni Detaylar

Micheal C. Hall’un canlandırdığı Dexter, zamanında birçoklar için epey sevilen bir diziydi.
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Arrow dizisi HBO Max için geri gelebilir!

Cw kanalında yayınlanan Arrow dizisi, süper kahraman janrasının çok popüler olmadığı…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir