Sinema Haberleri

Marvel’ın Bu Seneki Bombası Eternals Filminden İlk Görseller Geldi

Marvel’ın sır gibi sakladığı Eternals’tan ilk görseller sonunda yayınlandı. Müthiş kadrosu ve en çok da son Oscar’ların en iyi yönetmen ve en iyi film ödüllerini kucaklayan Chloe Zhao’nun yönetmenliğinde gelecek film, Marvel’ın sinemada şu ana dek yaptığı en orijinal işlerden bir tanesi olabilir. Görseller öz olsa da filmin tonuyla ilgili iyi bilgiler veriyor.

Görsellerde Angelina Jolie’nin canlandırdığı Thena karakterini de görebiliyoruz. Ve kendisi son derece göz alıcı duruyor. Bir başka görsel de ise tüm ekibi bir arada görüyoruz. Genel olarak hem Sinematografi hem de renk paleti olarak genel Marvel filmlerinden biraz daha farklı duruyor Eternals. Marvel’ın 4. Fazına ait film, bu faza dair en önemli filmlerden biri. Daha önce hiç anlatılmayan bir zaman aralığı anlatılacak ve bu genel Marvel evrenine ne gibi kapılar açılacak merakla bekliyoruz açıkçası.

Eternals, konu olarak da belirsizliğin koruyor. Çizgi romanlarda Eternals, Celestials olarak bilinen kozmik varlıklar olarak geçiyor. İnsanların bir tık üst gelişmiş versiyonu olan bu ırk, insanlık tarihi boyunca insanlığın gelişmesinde yardımcı olan bir topluluk olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlardan üstün, bir nevi tanrı pozisyonundaki bu ırk kozmik kötülere karşı savaşarak koruyucu rölü de üstleniyorlar. Çok daha uzun yaşayabilen bu ırk görünüş olarak insanlarla aynı. Marvel için yepyeni bir hikaye kapısı aralayacak Eternals, 5 Kasım 2021’de vizyona girecek. 

İlişkili İçerik
Sinema Haberleri

Ridley Scott ve Joaquin Phoenix Ortaklığı ile Napolyon filmi geliyor; Kitbag

Son olarak Joker filmi ile taraflı tarafsız herkesin hayranlığını kazanan ünlü oyuncu…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

74. Locarno Film Festivali’nin Programı Açıklandı

Festival sezonlarını ne çok özledik ama, değil mi? Malum pandeminin resmi olarak bitişine epey…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

John Wick 4'e İki Yeni Usta Aktör Katıldı

John Wick serisi aksiyon janrasına getirdiği yenililerle beraber kendine sıkı bir hayran kitlesi…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir