Sinema Haberleri

Yeni Testere filmi, farklı bir konseptle geri dönüyor ve filmle ilgili yeni görseller açığa çıktı

Geçtiğimiz yıl gösterime girmesi beklenen, ancak coronavirüs nedeniyle ertelenmesine karar verilen Spiral: Testere Devam Ediyor’dan yeni bir görsel paylaşıldı. Artık iyice suyu çıkarılan bu ünlü korku serisi yeni filmiyle biraz daha farklı yönlere yönelmeye hazırlanıyor. Chris Rock’ın başrolünde yer aldığı filmin görselinde kahramanlarımızın meşhur Saw karakterinin izlerinin peşinde olduğunu görüyoruz. Slasher korku türündeki Spiral: Testere Devam Ediyor’un yönetmenliğini Darren Lyng Borrusman üstleniyor

Yönetmen Bousman’ın Spiral filmiyle ilgili verdiği röportajda şu sözler yer aldı: “Chris bana gerilim konseptiyle geldi. Bu çok ayrıntılı ve yoğun fikri sundu. Daha çok Seven filmine benzemesini istiyorduk. Ama aynı zamanda Saw ile ilgili birçok miti de birbirine bağlıyor.” Darren Lynn Bousman aynı zamanda Saw II, III ve IV filmlerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

Yıldız oyuncular Samuel L. Jackson ile Chris Rock’ın başrolünü paylaştığı Spiral: Testere Devam Ediyor filminin konusu ise şöyle olacak: Spiral: Testere Devam Ediyor, şehirde yaşanan dehşet verici cinayetleri araştırmakla görevlendirilen iki dedektife odaklanıyor. Kıdemli bir dedektif olan Zeke Banks ve onun çaylak ortağı olan William Schenk, şehirde yaşanan korkunç cinayetleri soruşturmakla görevlidir. Dehşet veren cinayetlerin gizemini ortaya çıkarmaya çalışan Zeke, soruşturmayı ilerlettikçe kendisini katilin oyununun merkezinde bulur.

İlişkili İçerik
Sinema Haberleri

Bradley Cooper'ın başrolünde yer aldığı ve yönettiği Maestro'dan ilk görseller yayınlandı

A star is a born ile ilk yönetmenlik deneyimine imza atan Bradley Cooper, yeni filmi Maestro ile…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbülü'nün çekimleri başladı

Ata Demirer’in senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer alacağı Bursa Bülbülü’nün…
Devamını Oku
Sinema Haberleri

Idris Elba'lı Beast Filmi Geliyor!

Ünlü oyuncu Idris Elba’nın başrolünde yer aldığı, Güney Afrika savanalarında bir…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir