Dizi Haberleri

Yeni Star Wars İçerikleri Disney+ için Duyuruldu

Disney+ Türkiye, bugün önce küresel olarak duyurulan yeni Star Wars içerikleri için önemli paylaşımlarda bulundu. Star Wars evreni tüm içerikleriyle beraber 14 Haziran tarihinde Türkiye’de açılacak Disney+ içerisinde yer alıyor.
Star Wars fanlarını son yıllarda çıkardığı diziler ile çok memnun eden Disney, önümüzdeki dönemde başka yeni içeriklerle de karşımıza çıkacak. Peki bunlar neler olacak? Kısa süre önce orijinal dizi Obi-Wan Kenobi dizisi için ilk bölümleri yayınlayan şirket, geçtiğimiz saatlerde ilk olarak “Mandalorian ve Grogu’nun yolculuğu Disney+’ta. The Mandalorian 3. sezonuyla Şubat 2023’te sadece burada.” duyurusunu yaptı. Bunun üstüne “Galaksinin yeni hikayesi.
Jude Law’un başrolde olduğu ve yapımcılığını Jon Watts, Christopher Ford, Jon Favreau, Dave Filoni’nin üstlendiği orijinal dizi Star Wars: Skeleton Crew 2023’te sadece burada.” duyurusu geçildi. Son olaraksa “İhtiyaç duyulduğu her an oradaydı. Şimdi, kaldığı yerden devam etmeye geliyor. Orijinal dizi Andor 31 Ağustos’ta sadece Disney+’ta.” duyurusu heyecan yarattı.

Disney+ Türkiye için üyelik ücretleri aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak açıklanmıştı. Daha sonra bir paylaşım yapan firma, platformun yayına başlayacağı günü heyecanla bekleyenlere özel bir yıllık tanışma paketi hazırladıklarını aktardı. Bu konuda gelen açıklama tam olarak şöyle oldu: “Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.”

İlişkili İçerik
Dizi Haberleri

Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer'dan İlk Görüntüler Geldi

popüler sinemanın en beğenilen yönetmenlerinden Chris Nolan, yeni filmini görücüye…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Marvel Sinematik Evreni, 5. Fazını Açıkladı!

Marvel 5. faz için planladığı filmleri ve dizileri duyurdu. Dev stüdyo, tanıdık karakterler…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Daredevil ve Kingpin Echo Dizisiyle Geri Dönüyor

Marvel Sinematik Evreni‘ninde ilk olarak geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanan hawkeye…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir