Dizi Haberleri

Christopher Nolan’ın yeni filmi Oppenheimer’dan İlk Görüntüler Geldi

popüler sinemanın en beğenilen yönetmenlerinden Chris Nolan, yeni filmini görücüye çıkardı. Usta yönetmen daha önce pek bulaşmadığı biyografi tarafından bir eser verecek olması ile, yeni filmiyle beraber nasıl bir filme imza atacak merak konusu.
Christopher Nolan’ın 2020’de gösterime giren Tenet sonrası hazırlıkların başladığı yeni filmi Oppenheimer’dan teaser yayınlandı. Ünlü sinemacı, Kai Bird ile Martin J. Sherwin imzalı American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer biyografi kitabından uyarladığı film, atom bombasının geliştirildiği Manhattan Projesi’nin başındaki fizikçi J. Robert Oppenheimer’ı ve atom bombasının geliştiriliş sürecini anlatacak.

Teaserından, Nolan’ın alametifarikası zamanın anlatıda yine önemli bir unsur olacağının hissettirildiği filmde, J. Robert Oppenheimer’a Cillian Murphy hayat verirken, ünlü oyuncuya Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Benny Safdie, Michael Angarano, Josh Hartnett, Rami Malek, Dane DeHaan, Dylan Arnold, David Krumholtz, Alden Ehrenreich, Jack Quaid, Matthew Modine, Gary Oldman, Casey Affleck, Kenneth Branagh, Emma Dumont, Matthias Schweighöfer, Alex Wolff, Jason Clarke, Scott Grimes, Olivia Thirlby, David Dastmalchian, Gustaf Skarsgård gibi son derece geniş ve zengin bir kadro eşlik ediyor. Film, 21 Temmuz 2023’te gösterime girecek.

İlişkili İçerik
Dizi Haberleri

Marvel Sinematik Evreni, 5. Fazını Açıkladı!

Marvel 5. faz için planladığı filmleri ve dizileri duyurdu. Dev stüdyo, tanıdık karakterler…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Daredevil ve Kingpin Echo Dizisiyle Geri Dönüyor

Marvel Sinematik Evreni‘ninde ilk olarak geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanan hawkeye…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk uzun fragman geldi!

J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçecek…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir