Dizi Haberleri

Amazon’un Fantastik Türlü Yeni Dizisi Wheel of Time’dan Yeni Bir Teaser Yayınlandı

Amazon Türkiye’de de çok uygun bir ücrete yayınlandığı Prime Video’ya epey önem veriyor. Hali hazırda çok fazla içeriği sahip olmasa da önümüzdeki bir sene içerisinde kataloğunu bir hayli arttıracak gibi duruyor. Game of Thrones sonrası TV’deki yüksek bütçeli fantastik eser uyarlaması boşluğu da malum. Bu boşluğu LOTR dizisi ile doldurmayı planlayan Amazon’un bir diğer silahı Wheel of Time’ı görmeye de epey yaklaştık.

Dizinin bir hayli ünlü yönetmenlere sahip olması ve dizinin başrolünde Rosemond Pike gibi muazzam bir oyuncunun olması dizi ile ilgili beklentileri bir hayli yükseltiyor. Dizinin yönetmenleri arasında daha önce Westworld, This Is Us, Jessica Jones, Orange is The New Black, Fear the Walking Dead, Altered Carbon, The Deuce ve Stranger Things gibi yapımlarda yer alan Uta Briesewitz’in yanı sıra Altered Carbon dizisinin iki bölümünü yöneten Salli Richarson-Whitfield ve Doctor Who dizisi yönetmenlerinden Wayne Yip gibi isimler de bulunuyor.

“Wheel of Time” S01_106_D04 – 6/28 – EXT MEADOW/WAYGATE MOIRAINE arrives at the Waygate, met by LOIAL. And all the other. Who is the Dragon?

İlk üç bölümü 19 Kasım’da Amazon’da yayınlanacak olan The Wheel of Time dizisi, kitap serisinde olduğu gibi büyücü Moiraine ile zamanı geldiğinde dünyanın kurtarıcısı rolünü üstlenecek olan Rand al’Thor ve arkadaşlarıyla yolunun kesişmesi sonrası yaşananları anlatacak. Oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Zoë Robins, Josha Stradowski, Sophie Okonedo, Marcus Rutherford, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimlerin yer aldığı dizi, 19 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

İlişkili İçerik
Dizi Haberleri

Christopher Nolan'ın yeni filmi Oppenheimer'dan İlk Görüntüler Geldi

popüler sinemanın en beğenilen yönetmenlerinden Chris Nolan, yeni filmini görücüye…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Marvel Sinematik Evreni, 5. Fazını Açıkladı!

Marvel 5. faz için planladığı filmleri ve dizileri duyurdu. Dev stüdyo, tanıdık karakterler…
Devamını Oku
Dizi Haberleri

Daredevil ve Kingpin Echo Dizisiyle Geri Dönüyor

Marvel Sinematik Evreni‘ninde ilk olarak geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanan hawkeye…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir